niedziela, 10 kwietnia 2016

Kiedyś musiał nadejść...


Pierwszy kryzys twórczy. Pierwszy oczywiście przy obecnej powieści, bo każda miała własne.
Emotikon tonguNie sądziłam, że z pisaniem można również przesadzić. Efekty są bardzo zadowalające, ale chyba nastąpiło zmęczenie materiału.
Tym razem powód inny niż zwykle - chyba po prostu przesadziłam. Sprawdza się stara mądrość ludowa, że co za dużo, to nie zdrowo. ;)
Ratuję się spacerami. Psu bardzo to odpowiada, kotom chyba też. Robię zdjęcia, ale te ostatnie są jakieś takie... No cóż, sami oceńcie...
Sama chmurność i pochmurność, a miał być wiosenny park i wyjątkowo aktywne o tej porze roku wrony. I klimatyczne drzwi do starej stodoły bez dachu. Nie wyszło. :(

Nie wiem dlaczego (może przez brak słońca?), bo zdjęcia z pewnością nie oddają stanu mojego ducha. Mój duch ma się świetnie, mimo że znów zawieruszył mi się gdzieś jeden kot i tym razem poważniej, bo nie ma go od przedwczoraj. Zapał do pracy też jest. I koncept i chęci. Ale nadal nieludzko bolą mnie palce i nadgarstki. I kark. I właściwie coś jeszcze, o czym absolutnie nie wypada tu pisać. 
Dlatego dziś, zamiast spaceru (w dodatku pada!) - akcja regeneracja! 

Do niedawna zieloność w postaci płynnej nie pobudzała mojego apetytu, teraz jest wprost przeciwnie. Ogromnie mi smakuje. I choć nie poprawia mojej kondycji fizycznej (a przynajmniej nie od razu), i nie przestają boleć mnie palce oraz (hmm) plecy ;),
Emotikon wink
to taki koktajl działa zupełnie jak kawa, tylko dłużej, i oczywiście zdrowiej. 
Emotikon smile


Zatem - wypijam, i do pracy!


5 komentarzy:

 1. Taki mroczne trochę te zdjęcia! Jednak mojemu sercu bliskie zabudowania. U moich dziadków na Podlasiu takie stały. Chlewy, stodoła i stajnia. Czerwona cegła i podwaliny z kamienia polnego.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja trzymam kciuki za pokonanie kryzysu! :) i lepsze samopoczucie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie klimaty, jak na tych zdjęciach. Od dziecka lubię cmentarze, wrony na ogołoconych drzewach i drzwi, za którymi może być wszystko. Albo nic. Dlatego z przyjemnością obejrzę więcej zdjęć, bo zamierzam tu częściej zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wszystko musi być ładne, żeby było ładne. ;) A klimaty dobrze jak współgrają z nastrojem, albo pasują do człowieka.

   Usuń