sobota, 17 maja 2014

Uwaga, uwaga! Głosujemy!

Wszystkie zdjęcia zgłoszone na konkurs już nadeszły, dlatego

głosujemy od teraz do 21.05.2014 r., do północy.

Każdego zalogowanego użytkownika, który tu w tym czasie zajrzy,
bardzo proszę o pozostawienie śladu w postaci numeru zdjęcia w komentarzu.

Głosy oddajemy w komentarzach, wpisując TYLKO numer
umieszczony w lewym dolnym lub górnym rogu.

Głosujemy tu, i na facebooku ( liczone będą tylko głosy oddane w komentarzach, nie polubienia!)

Wszystkie głosy zostaną zsumowane.


UWAGA!
Komentarze anonimowe nie będą brane pod uwagę,
dlatego w głosowaniu mogą brać udział tylko zalogowaniu tu, bądź na facebooku.

Kryteria wyboru zostawiam Wam.
(najciekawsza pasja, najładniejsze zdjęcie, najbardziej interesujący komentarz, itp...)

Zdjęć jest 15, a numerków 16, ponieważ pozwoliłam sobie na wszelki wypadek pominąć 13. ;)

Przypominam, że za zajęcie pierwszego miejsca nagrodą jest lalka uszyta przez Delfinęksiążka z moją dedykacją, natomiast 2 i 3 miejsce zostanie nagrodzone również egzemplarzem
 "Tajemnic Luizy Bein"


Serdecznie zapraszam do głosowania!

Moją pasją jest szydełkowanie, kocham patrzeć, jak nitka za pomocą szydełka zamienia się w coś wyjątkowego, a potem cieszy oko moje i mych bliskich. Na zdjęciu ja z własnoręcznie wykonaną chustą. :-)

Moją pasją jest czytanie !!
A Wiosna to moja ulubiona pora roku , wszystko jest tak cudownie kolorowe i świeże, wiosną kwitną moje najukochańsze magnolie  i to właśnie wtedy czerpię największą przyjemność z czytania bo... mogę czytać dosłownie wszędzie... <3


Witam, moją pasją są kwiaty, rośliny oraz sztuka ich układania - florystyka. Dzięki temu dostrzegam ich ulotność, niepowtarzalność oraz piękno otaczającej nas przyrody - doceniam jej dary,ponieważ uczy wrażliwości, cierpliwości i pozwala na chwilę zatrzymać się w codziennym ,,pędzie''.Moją pasją są sznaucery, podoba mi się ich charakter, przywiązanie, energia, żaden pies nie ma takich wyrazistych oczu. :)
To jest Pako, mój drugi sznaucer miniatura, kocham go nad życie. :)

Haft jest dla mnie pasją i hobby, dzięki niemu świat jest kolorowszy bo wystarczy igła i nitka, aby powstało coś pięknego i niepowtarzalnego. :)

Nagrodą jest lalka, która marzy się mojej córeczce, to przedstawiam Jej pasje: Zuzanna kocha gitarę, książki i psy :) Swoje pasje realizuje poprzez codzienną grę na gitarze, czytanie książeczek i długie spacery z naszym owczarkiem niemieckim, nawet mimo deszczu. :)

Moje pasje bardzo łączą się ze sobą. Jestem herbaciarą lubiącą czytać, razem smakuje świetnie! Od niedawna herbaty popijam we własnoręcznie wykonanych naczyniach, a to trio to już prawdziwa rozkosz i duża satysfakcja.

Od dawna decoupageuję, wpadłam w tą technikę po uszy, ale sam decoupage stał się dla mnie za normalny, za prosty, za zwykły, za mało ekscytujący, zamieniłam go na mixmediowy, freestylowy, na mój ! Zmieniłam , zamieniłam też przedmioty, które ozdabiam, najwięcej radości daje mi ostatnio przywracanie drugiego życia mniej lub bardziej starym meblom, wyciągniętym ze  śmietnika naczyniom, taka jest właśnie makutra ze zdjęcia.

Maleńki domek w maleńkim ogrodzie, z własnoręcznie zbudowaną wędzarnią i huśtawką, na której przychodzą do głowy najlepsze pomysły.

Pasją moją jest sztuka pod różną postacią. Malarstwo, z którym wędruje po świecie marzeń, symboliki,  przekraczam stan świadomości, które doprowadza mnie do zupełnego szaleństwa.


Największą moją pasją są książki - uwielbiam je czytać i kupować, drugą pasją są herbaty, których w domu mam ogromny zapas zawsze i uwielbiam się nimi delektować. Ostatnią pasją jest scrapbooking, tworzenie scrapów, kartek, notesów i innych tworów pomaga mi się wyciszyć, uspokoić i odprężyć.

Witam, moja pasja to fotografia. Robię zdjęcia całkowicie amatorsko, ale uwielbiam te zatrzymane w kadrze chwile do których mogę powracać. Daje mi to ogromną radość.

Od lat zajmuję się decoupage, czasem mam więcej czasu , czasem mniej ale lubię się w tym dłubać i dawać ozdobione przeze mnie przedmioty w prezencie, nie sprzedaję ich, bo wkładam w nie tyle pracy, że nie umiałabym ich wycenić.

Bardzo ciężko wyrazić jednym zdjęciem to co robię i to co kocham. Moje motto to "dzień bez sztuki jest dniem straconym" a moje pasje to moje życie... fotografia, malarstwo, grafika, rękodzieło... = sztuka.


  Naszą wspólną pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc. :) Na razie, ze względów finansowych, podróże są raczej małe niż duże, ale wszystko przed  nami. A zresztą... cudze chwalicie, swego nie znacie! Przecież właśnie wokół nas, całkiem blisko, jest mnóstwo cudownych miejsc i ludzi z pomysłem i pasją. Wystarczy się tylko rozejrzeć. :)


Za każdego uczestnika mocno trzymam kciuki i każdemu życzę wygranej! :)
UWAGA! UWAGA! UWAGA!
W sprawie głosowania na facebooku:
Wyżej napisałam, że głosujemy tu, i na facebooku (tu podałam link do mojego publicznego profilu autorskiego).
Podeszłam  dość liberalnie do ustanowionego przez siebie regulaminu i zgodziłam się na liczenie głosów pod postami udostępnionymi, zwłaszcza, że udostępnił go również administrator mojej strony autorskiej.)
Niestety sytuacja wymknęła się spod kontroli, dlatego kończę z liberalizmem i od teraz można głosować wyłącznie według ustalonych na początku zasad,
czyli:


tylko tu, i na moim profilu na facebooku.
Żeby nie było nieporozumień, głosy oddane w postach udostępnionych do godz. 19.50, dnia 19.06 (czyli do momentu podania tej informacji) będą doliczone do tych cały czas widocznych w komentarzach.
Do wyniku końcowego głosowania doliczone zostaną:
nr 1 - 116 głosów (zgromadzone w usuniętym poście na fb)
nr 6 - 23 głosy
nr 10 - 5 głosów
nr 9 - 1 głos


21 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Sabinko, może zatem zagłosujesz na któreś ze zdjęć? :)

   Usuń
 2. Ja głosuję na 5, śliczny obraz

  OdpowiedzUsuń
 3. Głosuję na 7.
  Chociaż najchętniej zagłosowałabym na wszystkie pasje :) Człowiek bez zainteresowań i pasji jest człowiekiem ubogim, a tu widzę same bogate dusze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Numer 6 :) Mała dziewczynka na pewno marzy o tej lalce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale upsss z numer 1 nie ma szans :( Będzie płacz :(

   Usuń
  2. Głosowanie trwa jeszcze 2 dni, obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby wszyscy mieli równe szanse. :)

   Usuń
 5. Witam! Z całym szacunkiem do Pani, ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego usunęła Pani post, w którym zdjęcie nr 1 otrzymało bardzo dużą liczbę głosów? Pisząc takie słowa, jak te powyżej "Głosowanie trwa jeszcze 2 dni, obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby wszyscy mieli równe szanse. :)" odnoszę wrażenie, że jest Pani stronnicza... i pragnie najlepiej lalkę ofiarować dziewczynce, a tu przecież ludzie wybierają, widać, że pasja Pani spod jedynki urzekła innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Agato, usunęlam post, ale oddane w nim głosy zostaną dodane do wyniku, o czym napisalam wyżej. Apelowałam do głosujących, żeby przenieśli sie z głosowaniem na mój profil, tak jak nakazuje regulamin, tłumacząc, że fizycznie nie zdolam policzyć takiej lawiny głosów, ale nikt nie reagował, dlatego zmuszona byłam ukryć post. Głosować można nadal, również na 1. Wszystkich moich czytelników serdecznie zapraszam do dalszego oddawania głosów tu i poprzez link podane w regulaminie.

   Usuń
 6. Nr 1 zdecydowanie! Zapomniałam wcześniej napisać! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Głosowanie zakończone! Dziś do końca dnia zostaną opublikowane wyniki.
  Przeklejam też tutaj informację, którą podałam wczoraj na fb:
  Żeby było ciekawiej, postanowiłam przyznać od siebie dodatkową NAGRODĘ FAIR PLAY, czterem uczestniczkom konkursu, które (do teraz) honorowo oddały swoje głosy na konkurencyjne zdjęcia. Każda z nich, po zakończeniu głosowania otrzyma 10 dodatkowych punktów, które doliczę do tych zdobytych w głosowaniu. Ponieważ zdjęcia są anonimowe, tożsamość wyróżnionych osób zostanie ujawniona razem z wynikami.

  OdpowiedzUsuń