czwartek, 14 stycznia 2016

Przedpremierowy konkurs z "Sekretem zegarmistrza"


Premiera "Sekretu zegarmistrza" już 3 lutego, czyli nadeszła właściwa pora na pierwszy, przedpremierowy konkurs!
Przedpremierowy, ponieważ jest  pewna szansa, że zwycięzcy otrzymają ufundowane przez Wydawnictwo Znak egzemplarze powieści, jeszcze przed premierą.

Konkursowi patronuje Czas na Książki, a jego redaktor naczelna Sylwia Winnik zasiądzie w jury.Dwoje wyróżnionych uczestników otrzyma "Sekret zegarmistrza" z dedykacją, natomiast zwycięzca stanie się posiadaczem książki, 
oraz tego oto wyjątkowego czasomierza.


Konkurs  inspirowany jest ostatnim wpisem blogowym dotyczącym znaków, przepowiedni i przeczuć - tego, co się czasem wydarza wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi.


Oto zadanie konkursowe:

"Podziel się nadzwyczajną historią - własną lub zasłyszaną - opisz krótko  zdarzenie zbyt niezwykłe,  by można było je uznać tylko za przypadek."

  • Odpowiedzi należy przesłać na adres kosin.renata@wp.pl do 22.01.2016 r

  • Dzień później wszystkie zostaną opublikowane na blogu anonimowo z prośbą do czytelników bloga o pomoc w ocenie, czyli opinie umieszczone w komentarzach.

  • Wspomagane opiniami czytelników jury w składzie: Sylwia Winnik i Renata Kosin wyłoni zwycięzców 26.01.2016 r. Pierwszą nagrodę (zegarek i "Sekret zegarmistrza" z dedykacją) otrzyma osoba, która nadeśle najciekawszą historię, dwie kolejne zostaną wyróżnione i nagrodzone egzemplarzami powieści również z dedykacją.
Dołączenie do obserwatorów i udostępnianie na facebooku nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie, ale jest bardzo miło widziane.

Warto jednak zachęcić jak najwięcej osób do udziału, ponieważ zgodnie z poniższym regulaminem - jeśli nie wpłynie przynajmniej 10 zgłoszeń, pierwsza nagroda nie zostanie przyznana.


Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka powieści, z którą powiązany jest konkurs oraz  strona czasnaksiazki.pl

2. Fundatorem nagród książkowych jest Wydawnictwo Znak.

3. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi (nie więcej niż 10 zdań) na zamieszczone wyżej zadanie konkursowe  na adres kosin.renata@wp.pl.

4. Wszystkie nadesłane odpowiedzi zostaną opublikowane w na blogu z prośbą do czytelników bloga o ocenę, która będzie stanowić jedynie pomoc przy wyłonieniu zwycięzcy.


5. Zwycięzców wyłoni jury w składzie: Sylwia Winnik (Czas na książki) i Renata Kosin (autorka). Pierwszą nagrodę (zegarek widoczny na zdjęciach i "Sekret zegarmistrza" z dedykacją) otrzyma osoba, która przyśle najciekawszą wg jury historię, dwie kolejne zostaną wyróżnione i nagrodzone egzemplarzami powieści również z dedykacją. W przypadku gdy wpłynie mniej niż 10 zgłoszeń, pierwsza nagroda nie zostanie przyznana. Decyzja  jury o przyznaniu lub nieprzyznaniu nagrody jest ostateczna i niepodważalna.

6. Konkurs trwa od 14.01.2016 r. do północy 21.01.2016 r.. Odpowiedzi dodane po upłynięciu tego terminie nie będą brane pod uwagę.

7. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz w trakcie trwania konkursu.

8. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju, nie podlegają reklamacji, a laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.

9. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

10. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posługujących się językiem polskim – czytelników (obecnych i przyszłych) powieści Renaty Kosin.

11. Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obraźliwych lub naruszających dobra osobiste innych osób. Niespełniające wymogów określonych w którymkolwiek z punktów będą usuwane.

12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26.01.2016 r. na fanpage, profilu facebook i blogu organizatora, a nagrody wysłane Pocztą Polską w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku braku kontaktu z nagrodzonym Uczestnikiem w ciągu 14 dni od momentu poinformowania o przyznaniu nagrody oraz braku podania danych adresowych do wysyłki nagrody, prawo do nagrody przechodzi na innego uczestnika konkursu wyłonionego przez organizatora.

13. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych.

14. Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z organizatorem (kosin,renata@wp.pl) lub po wpisaniu zapytania w komentarzu pod tym postem.


Zapraszam serdecznie do udziału! :)2 komentarze:

  1. Tak się zastanawiam, czy moja historia będzie niezwykła... Cóż, chyba spróbuję :)

    OdpowiedzUsuń