poniedziałek, 8 maja 2017

Będą niespodzianki!

Do premiery Tatarki zostało 16 dni. :)


Na zdjęciu "Tatarek" jest dokładnie dwa razy więcej. A być może jeszcze więcej będzie niespodzianek związanych z jej premierą - wcześniej, w trakcie i również później.Do wygrania będą oczywiście książki, ale nie tylko. :)

Już za około tydzień odbędzie się konkurs, w którym dwoje moich czytelników  będzie mogło zdobyć egzemplarz autorski powieści ze specjalną dedykacją, a do tego zestaw niespodzianek ściśle związanych z jej treścią.

Z okazji samej premiery również zostanie ogłoszony konkurs, tym razem przez Wydawnictwo Filia, z bardzo oryginalną, niezwykłą i absolutnie cudowną nagrodą, ale o tym na razie sza! ;) Jak tylko będę już mogła, opowiem o tym więcej. Informację o konkursie na pewno udostępnię też na swoich stronach, zachęcam do ich śledzenia.

Nieco później odbędzie się jeszcze jeden konkurs, tym razem mój, również z dość nietypową nagrodą. Na razie też nie zdradzę wiele, ale moi stali czytelnicy i obserwatorzy bloga powinny odgadnąć co to będzie, ponieważ to konkurs w pewnym sensie cykliczny, towarzyszy każdej z moich książek.

Więcej szczegółów niebawem!2 komentarze:

  1. Tatarka coraz bardziej mnie intryguje :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Taka właśnie miała być. :) Tajemnicza i intrygująca. ;)

      Usuń