poniedziałek, 1 lutego 2016

Finałowe odliczanie


Do liczenia zostało bardzo niewiele, bo zaledwie dwa dni! :)
3 lutego w stacjonarnych księgarniach (bo w internetowych już jest) pojawi się "Sekret zegarmistrza".

Tak jak wspominałam wcześniej, postanowiłam uczcić ten dzień premierowym konkursem dla czytelników "Sekretu zegarmistrza" - w sensie dosłownym, czyli tych, którzy przeczytają moją najnowszą powieść. Na nadesłanie odpowiedzi przeznaczę oczywiście odpowiednią ilość czasu, tak, żeby każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie miał na to szansę.

Nagrodą będzie tajemnicza (na razie ;)) książka w pięknej złoconej oprawie. Do niej dołączy jedna z moich powieści - dowolna, wyboru dokona przyszły zwycięzca.


To wszystko już w najbliższą środę, a tymczasem można już teraz wziąć udział w innych konkursach.Pierwszy, w którym do wygrania jest aż 5 egzemplarzy "Sekretu zegarmistrza" został ogłoszony przez Radio Białystok - szczegóły tutaj. Pytanie wydaje się skomplikowane, ale tylko pozornie. Odpowiedź znajduje się tu, na blogu, na samym dole wśród postów geograficznych. Jest tam wymieniona podlaska miejscowość z którą jestem związana, i o którą pyta organizator konkursu, należy kliknąć we właściwą i odczytać potrzebną informację. :)

Drugi konkurs ogłosiła księgarnia Edyp - szczegóły tutaj.1 komentarz:

  1. Widzę ją już na mojej półce z książkami :)

    OdpowiedzUsuń