środa, 3 lutego 2016

Konkurs z okazji premiery "Sekretu zegarmistrza"!


Dziś 3 lutego - premiera "Sekretu zegarmistrza".

Nadszedł czas na obiecany konkurs z nagrodą niespodzianką - tajemniczą książką, której zawartości dotąd nie ujawniłam. Dodatkowo zwycięzca otrzyma jedną z moich powieści, wybraną dowolnie, oczywiście z dedykacją.


W jury tym razem zasiądzie wspaniała pisarka
Magdalena Kordel. Nagrodą główną jest ta niezwykła książka w złoconej oprawie, a w niej...
nienapisana jeszcze historia Autora, który stanie się niebawem jej właścicielem. :)


Pięknie złocone, ale wciąż puste stronice czekają na to, by ktoś je zapełnił czymś wyjątkowym - najważniejszymi złotymi myślami, fantastyczną opowieścią, albo własną historią, która uczyni tę księgę intymnym dziennikiem pełnym najskrytszych myśli, takim jak ten Emilie de Fleury - bohaterki "Sekretu zegarmistrza".


Tak jak wspominałam wcześniej, konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla czytelników "Sekretu zegarmistrza", tych którzy są ciekawi dalszych losów Leny, Kseni, Honoraty i pozostałych bohaterów powieści.
Chcielibyście je poznać?
Jeśli tak, proponuję, byście stworzyli je sami. ;)
I to jest właśnie Wasze zadanie konkursowe.

Jak wyobrażasz sobie dalsze losy bohaterów 
"Sekretu zegarmistrza"? 


 • Krótkie, kilkuzdaniowe odpowiedzi należy przesłać na adres kosin.renata@wp.pl do 5.03.2016 r.
 • Odpowiedzi nie będą publikowane ze względu na możliwość ujawnienia fabuły. Niewykluczona jest publikacja zwycięskiej odpowiedzi po ewentualnym "ocenzurowaniu" treści.
 • Jury w składzie: Magdalena Kordel i Renata Kosin wyłoni i ogłosi zwycięzców 7.03.2016r. Nagrodę - dziennik oraz jedną z moich powieści wybraną dowolnie otrzyma osoba, która nadeśle najciekawszą, najoryginalniejszą, najbardziej kreatywną i inspirującą odpowiedź.Dołączenie do obserwatorów i udostępnianie na facebooku nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie, ale jest bardzo miło widziane.

Warto jednak zachęcić jak najwięcej osób do udziału, ponieważ zgodnie z poniższym regulaminem - jeśli nie wpłynie przynajmniej 7 zgłoszeń,  nagroda nie zostanie przyznana.


Szczegółowy regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest autorka powieści, z którą powiązany jest konkurs.
 2. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi (nie więcej niż 10 zdań) na zamieszczone wyżej zadanie konkursowe  na adres kosin.renata@wp.pl.
 3. Zwycięzców wyłoni jury w składzie: Magdalena Kordel i Renata Kosin (autorka). Pierwszą nagrodę (dziennik i dowolna powieść z dedykacją autorki) otrzyma osoba, która przyśle najciekawszą wg jury historię. W przypadku gdy wpłynie mniej niż 7 zgłoszeń, nagroda nie zostanie przyznana. Decyzja  jury o przyznaniu lub nieprzyznaniu nagrody jest ostateczna i niepodważalna.
 4. Konkurs trwa od 3.02.2016 r. do północy 5.03.2016 r.. Odpowiedzi nadesłanene po upłynięciu tego terminie nie będą brane pod uwagę.
 5. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz w trakcie trwania konkursu.
 6. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju, nie podlegają reklamacji, a laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.
 7. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 8. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posługujących się językiem polskim – czytelników (obecnych i przyszłych) powieści Renaty Kosin.
 9. Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obraźliwych lub naruszających dobra osobiste innych osób. Niespełniające wymogów określonych w którymkolwiek z punktów będą usuwane.
 10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 7.03.2016 r. na fanpage, profilu facebook i blogu organizatora, a nagrody wysłane Pocztą Polską w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku braku kontaktu z nagrodzonym Uczestnikiem w ciągu 14 dni od momentu poinformowania o przyznaniu nagrody oraz braku podania danych adresowych do wysyłki nagrody, prawo do nagrody przechodzi na innego uczestnika konkursu wyłonionego przez organizatora.
 11. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych.
 12. Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z organizatorem (kosin,renata@wp.pl) lub po wpisaniu zapytania w komentarzu pod tym postem.


Zapraszam serdecznie do udziału! :)


Uwaga!
Na prośbę czytelników termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 5.03.2016r.


1 komentarz:

 1. Bardzo fajny konkurs i świetne nagrody. Właśnie skończyłam czytać "Sekret zegarmistrza" i czuję taki niedosyt, że zaraz dopiszę jakieś zakończenie:) Wspaniała książka! Gratulacje! Pozdrawiam Gosia

  OdpowiedzUsuń