poniedziałek, 11 maja 2015

Konkurs lalkowy. ;)

Pora na nowy konkurs!

Czwarty już, dlatego tradycyjny, z lalką - tildą uszytą na wzór jednej z moich książkowych bohaterek przez uzdolnioną Delfinę z Niespokojnej Duszy.Konkurs przeznaczony jest dla fanów strony Renata Kosin - autorka lub obserwatorów tego bloga, którzy  w komentarzu pod zdjęciem lalki umieszczą  odpowiedź (z  uzasadnieniem) na pytanie:

Którą z bohaterek "Kołysanki dla Rosalie" przedstawia lalka na załączonym zdjęciu?

Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku, umieszcza oczywiście komentarz tutaj 
(zostanie przekopionany w odpowiednie miejsce na fb).

Odpowiedzi należy udzielić do 14.05 2015 r., do godz. 20.00. 

Nagrodą dla autora najtrafniejszej i jednocześnie najciekawszej odpowiedzi jest oczywiście widoczna na zdjęciu lalka, oraz egzemplarz "Kołysanki dla Rosalie" z dedykacją od autorki, ufundowany przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

UWAGA! Wbrew pozorom w konkursie mogą wziąć udział również osoby, które nie czytały książki. Podpowiedzi do odpowiedzi można znaleźć w recenzjach, 
a te z kolei znajdują się na liście po prawej stronie.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest autorka powieści, z którą powiązany jest konkurs.

2. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi pod udostępnionym postem – plakatem na pytanie konkursowe. Odpowiedź należy dodać w komentarzu do niniejszego postu, (czyli do zdjęcia konkursowego), kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. 

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu według własnego uznania. Zwycięży autor najciekawszego komentarza konkursowego.

4. Konkurs trwa od 11.05.2015 r. do 20.00 14.05.2015 r.. Odpowiedzi dodane po upłynięciu tego terminie nie będą brane pod uwagę.

5. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz w trakcie trwania konkursu.

6. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju, a laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.

7. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

8. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posługujących się językiem polskim – czytelników (obecnych i przyszłych) powieści Renaty Kosin.

9. Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obraźliwych lub naruszających dobra osobiste innych osób. Niespełniające wymogów określonych w którymkolwiek z punktów będą usuwane.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu maksymalnie 2 dni od zakończenia konkursu na fanpage, profilu facebook, a nagrody wysłane Pocztą Polską w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku braku kontaktu z nagrodzonym Uczestnikiem w ciągu 14 dni od momentu poinformowania o przyznaniu nagrody oraz braku podania danych adresowych do wysyłki nagrody, prawo do nagrody przechodzi na innego uczestnika konkursu wyłonionego przez organizatora.

11. Zamieszczając komentarz będący odpowiedzią na pytanie konkursowe uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych.

12. Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z organizatorem. (r.kosin@wp.pl)


Zapraszam serdecznie do udziału! :)
1 komentarz:

 1. Witam
  Wahałam się czy lalka to Klara?
  Nie, niemożliwe, przecież ja znam Klarę i ona tak nie wygląda.
  To może Anna, siostra Alexa?
  Nie, też nie - chociaż z twarzy trochę podobna, ale cała reszta nie pasuje.
  To może Sara?
  Nie, nie i jeszcze raz nie. Sara na pewno jest odrobinę pulchniejsza i ma łagodniejszy i bardziej "rumiany" wyraz twarzy.
  Rosalie ? mała Rosie?
  Absolutnie nie. Po prostu nie i już.
  I tak dalej, moje myśli przegalopowały przez pozostałych bohaterów, tych których poznałam w Tajemnicy Luizy i tych o których się dowiedziałam z recenzji Kołysanki. I BUM!
  Jest - przecież lalka to nikt inny jak jeden z gości hotelu - pani Róża!
  Tak jak wspomniano o niej w recenzjach - arogancka i wścibska, trzymająca pod pantoflem męża. Pani Róża lubi tez wywoływać afery i jest kapryśna. Wypisz wymaluj - Róża siedzi na zdjęciu !
  I podobno ma niewinna buzię.

  Jak dla mnie to jest pani Róża i nikt inny :)
  Wahałam się jeszcze bardzo długo, czy to przypadkiem nie jest Matylda. Ale oprócz imienia, które mi początkowo pasowało do lalki nie zgadzało się nic. A jak zaczęłam składać do kupy cechy charakteru pani Róży to i imię okazało się idealnie pasujące!

  Pozdrawiam serdecznie :)
  Ela

  OdpowiedzUsuń