piątek, 10 kwietnia 2015

Konkurs z medalionem Luizy!

Premiera „Kołysanki dla Rosalie” tuż, tuż (15.04), dlatego nadeszła właściwa pora na pierwszy konkurs, tym razem związany z pierwszą częścią cyklu, czyli „Tajemnicami Luizy Bein”.

Okazało się, że umieszczony na okładce powieści medalion z różą został zaprojektowany przez amerykańską artystkę, historyka sztuki Shelley Cooper
i wykonany w jej pracowni Sweet Romance.
Ten, który widać na zdjęciu przyleciał kilka dni temu z USA.

Dzięki uprzejmości importera biżuterii Sweet Romans

******** http://sekretslimaka.com/ ********

jest główną nagrodą w niniejszym konkursie.

Dodatkowa to egzemplarz „Tajemnic Luizy Bein” ufundowany przez

Żeby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się ze znajdującym się niżej regulaminem, następnie w maksymalnie 3 zdaniach odpowiedzieć pytanie:

Dlaczego chcesz mieć medalion Luizy Bein?
Wygrywa osoba, która udzieli najciekawszej, najbardziej przekonującej odpowiedzi.
Konkurs trwa od 10 kwietnia do północy 16 kwietnia.


Uwaga ważne!
Konkurs został zorganizowany na facebooku, jednak postanowiłam umożliwić udział w nim również osobom nieposiadającym tam konta.
Tak jak pisałam wyżej, w komentarzu pod tym postem odpowiadamy na pytanie konkursowe dodając imię i nazwisko lub nazwę swojego bloga i kontakt (mail może być podany w wiadomości prywatnej). Komentarz zostanie przeze mnie skopiowany i umieszczony pod konkursowym banerem na facebooku razem z pozostałymi zgłoszeniami. Mój profil na facebooku jest publiczny i każdy może śledzić konkurs.
Przy wyłonieniu zwycięzcy będą brane pod uwagę wszystkie komentarze, wyniki zostaną ogłoszone również na blogu.
Więcej zdjęć medalionu na stronie fundatora medalionu http://sekretslimaka.com/ (kolekcja Sweet Romance, naszyjniki)


Dołączenie do obserwatorów nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie, podobnie jak udostępnienie informacji o nim. Jeśli ktoś zechce to zrobić, będzie mi po prostu ogromnie miło powitać u siebie.


Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest autorka powieści, z którą powiązany jest konkurs.

2. Fundatorami nagrody są: sklep internetowy http://sekretslimaka.com/ (medalion) oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia (egzemplarz „Tajemnic Luizy Bein”).

3. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi pod udostępnionym postem – plakatem na pytanie konkursowe "Dlaczego chcę mieć ten medalion?" w nie więcej niż 3 zdaniach. Odpowiedź należy dodać w komentarzu do niniejszego postu, (czyli do zdjęcia konkursowego), kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.

4. Konkurs wraz z zasadami i regulaminem zostanie ogłoszony również na blogu http://mimowszystkowiktoria.blogspot.com/ (dla osób nieposiadających konta na facebooku), jednak wszystkie umieszczone tam komentarze konkursowe dla porządku zostaną przekopiowane przez organizatora i zamieszczone pod postem konkursowym na facebooku.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu według własnego uznania. Zwycięży autor najciekawszego komentarza konkursowego.

6. Konkurs trwa od 10 kwietnia 2015 r. do północy 16 kwietnia 2015 r.. Odpowiedzi dodane po upłynięciu tego terminie nie będą brane pod uwagę.

7. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz w trakcie trwania konkursu.

8. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju, a laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.

9. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

10. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posługujących się językiem polskim – czytelników (obecnych i przyszłych) powieści Renaty Kosin.

11. Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obraźliwych lub naruszających dobra osobiste innych osób. Niespełniające wymogów określonych w którymkolwiek z punktów będą usuwane.

12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na fanpage, profilu facebook i blogu organizatora, a nagrody wysłane Pocztą Polską w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku braku kontaktu z nagrodzonym Uczestnikiem w ciągu 14 dni od momentu poinformowania o przyznaniu nagrody oraz braku podania danych adresowych do wysyłki nagrody, prawo do nagrody przechodzi na innego uczestnika konkursu wyłonionego przez organizatora.

13. Zamieszczając komentarz będący odpowiedzią na pytanie konkursowe uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych.

14. Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z organizatorem. (r.kosin@wp.pl)


Zapraszam serdecznie do udziału! :)3 komentarze:

  1. Pani Reniu, znalazła Pani zaczarowany ołówek?...to jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa...będąc małą dziewczynką wierzyłam, że namalowane marzenia mogą się spełnić - nigdy nie trafiłam jednak na ten jedyny, zaczarowany ołówek...cieszę się, że Pani go znalazła . Mocno zaciskam kciuki i wierzę,że może będzie mi dane przekonać się o tym osobiście...

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałabym mieć ten medalion by móc w jego wnetrzu schować dobrą energię, pozytywne wibracje i morze miłości. A medalion podarowałabym mojej przyjaciółce - aby zawsze była szczęśliwa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bo byłoby to idealne dopełnienie mojej czytelniczej przygody z rodziną Beinów :)

    OdpowiedzUsuń