czwartek, 4 września 2014

Kołysanka dla Rosalie.

Kontynuacja "Tajemnic Luizy Bein" właśnie otrzymała okładkę! :)


Do wartemborskiego pałacu, obecnie funkcjonującego jako hotel, przyjeżdżają goście: pisarz zainteresowany historią drugiej wojny światowej, emerytowany architekt o nienagannych manierach, roztargniona, samotna dziewczyna, sympa­tyczne starsze małżeństwo, wścibska pani Róża z mężem pantoflarzem i tajemni­czy wędkarze, którzy znikają na całe dnie. Czy ktoś z nich stoi za uprowadzeniem małej Rosalie oraz jej niani? I jaki związek z tym incydentem ma wygrywana przez zabytkową pozytywkę stara kołysanka?
Tę zagadkę spróbuje rozwikłać Klara, znana czytelnikom z powieści Tajemnice Luizy Bein, jednocześnie usiłując nie zepsuć swojego obfitującego w burzliwe momenty związku z Kubą.


Teraz już nie ma żadnych wątpliwości, co tak naprawdę robiłam tego lata w

Przybliżony termin premiery: kwiecień 2015
Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Ważna informacja dla tych, którzy nie czytali pierwszej części:

"Kołysanka dla Rosalie" jest kontynuacją "Tajemnic Luizy Bein"

jednak (i to pewnie jest najistotniejsze)

"Tajemnice Luizy Bein" nie wymuszają czytania drugiej części (chyba, że ktoś jest po prostu ciekaw, jak się potoczą dalsze losy bohaterów ;) ), wszystkie wątki w "Tajemnicach Luizy..." zostały doprowadzone do końca ( a przynajmniej w czytelniku pozostaje takie właśnie wrażenie. ;)) 

W "Kołysance dla Rosalie" mamy nową historię ze starymi, i oczywiście również nowymi bohaterami (rozpoczętą jednak na ostatnich stronach "Tajemnic Luizy..."), ale żeby ją zrozumieć, trzeba najpierw przeczytać Luizę.


Serdecznie zapraszam już teraz do lektury Kołysanki! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz